Opakowania, które robią różnicę!

 
 
Kup teraz!


Opakowania, które robią różnicę!

Zakład Produkcyjny, Telford, Anglia
Cleartec Packaging to najnowsza gama produktów wprowadzonych przez firmę MOCAP Ltd, która produkuje nakładki, zatyczki z PVC i inne produkty w Europie od początku lat 90.

MOCAP rozpoczęła produkcję w Missouri w USA w 1982 roku i MOCAP Ltd została założona w 1987 roku, przenosząc się do fabryki w Telford, w Wielkiej Brytanii, ponieważ potrzebna była większa przestrzeń magazynowa i zdolność produkcyjna. Firma nadal się rozwija i obecnie oferuje rozwiązania dla firm na całym świecie z naszych oddziałów w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej i Europie.
Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym klientom najwyższej jakości produktów, doskonała obsługa i konkurencyjne ceny. Nasz najnowocześniejszy sprzęt wykorzystuje najnowsze technologie wytłaczania, wtrysku i formowania zanurzeniowego. Inwestycje w naszych pracowników zapewniają najbardziej doświadczony w branży Dział Sprzedaży, Inżynierii i Produkcji.


Zakład Produkcyjny, Sheffield, Anglia Światowa kwatera główna, Park Hills, MO USA Zakład produkcyjno-magazynowy, Farmington, MO USA Biuro sprzedaży i zakład produkcyjny, Zhongshan, Chiny Biuro sprzedaży, Monterrey, Meksyk Zakład Produkcyjny, Telford, Anglia


Zakład Produkcyjny, Sheffield, Anglia
Światowa kwatera główna, Park Hills, MO USA
Zakład produkcyjno-magazynowy, Farmington, MO USA
Biuro sprzedaży i zakład produkcyjny, Zhongshan, Chiny
Biuro sprzedaży, Monterrey, Meksyk
Zakład Produkcyjny, Telford, Anglia

Nasze przezroczyste tuby z tworzywa sztucznego są obecnie wykorzystywane jako pojemniki do pakowania wielu produktów. Obecnie sprzedajemy nasze produkty do różnych branż, w tym kosmetycznej, zabawkarskiej, sportowej, narzędziowej i rzemieślniczej.


Zdajemy sobie sprawę, że mają Państwo wiele opcji, jeśli chodzi o wybór dostawcy. Dzięki najwyższej jakości produktom, doskonałej obsłudze i konkurencyjnej cenie, Państwa wybór jest oczywisty . . . Cleartec Packaging.


Skontaktuj się z Cleartec Packaging jeśli poszukują Państwo plastikowych opakowań dla swoich produktów.


Wypełnij i wyślij online formularz z zapytaniem o próbki produktów Cleartec Packaging!

© 2024 MOCAP. All Rights Reserved.