Prawo do Anulowania - tylko osoby prywatne

 
 
Kup teraz!

Prawo do Anulowania - tylko osoby prywatne

Ustawodawstwo europejskie nakazuje, że jeśli nie zastosujesz się do jednego z wyjątków wymienionych poniżej, możesz anulować zamówienie bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od dnia, w którym Ty lub osoba trzecia wskazana przez Ciebie (z wyjątkiem przewoźnika) otrzymujesz towary zakupione (lub Ostatnia dobra, partia lub sztuka, jeśli dotyczy towarów lub wielu partii lub sztuk dostarczonych oddzielnie).

Musisz poinformować nas o decyzji o anulowaniu zamówienia. Przekażemy Ci potwierdzenie anulowania przez e-mail. Aby dotrzymać terminu anulowania, wystarczy, abyś wysłał Twój komunikat przed upływem 14 dniowego okresu wypowiedzenia i odesłanie przesyłki do naszego działu zwrotnego.

Aby zrezygnować z zakupu w ciągu 14 dniowego okresu ochłodzenia, musisz skontaktować się z naszym działem obsługi klienta pocztą elektroniczną pod adresem , podając powód powrotu jako "po prostu nie chcę już" lub telefonicznie  . Prosimy o bezpieczne przesyłanie przedmiotu i przesłanie go do nas w ciągu 14 dni od potwierdzenia przez nasz zespół obsługi klienta informacji dotyczących anulowania:

Cleartec Packaging
Departament zwrotu
Hortonwood 35
Telford
Shropshire, Wielka Brytania
TF1 7YW


Należy pamiętać, że nie akceptujemy zwrotów dostarczanych ręcznie lub zwrotami, które nie zostały potwierdzone przez nasz zespół obsługi klienta.

Mocap Ltd nie ponosi żadnej odpowiedzialności za przedmioty opóźnione lub utracone za pośrednictwem kuriera lub innych metod pocztowych / transportowych.

Dla Twojej ochrony zalecamy skorzystanie z zarejestrowanej usługi doręczenia, jeśli wartość zwrotu wynosi więcej niż 50,00 GBP.

Pamiętaj, że ponoszą Państwo odpowiedzialność za koszty zwrotu przedmiotów do nas, chyba że dostarczymy Ci ten produkt z błędem lub jeśli towar jest uszkodzony lub uszkodzony.

Użytkownik może ponosić odpowiedzialność, jeśli wartość zwróconych towarów pogarsza się z powodu obsługi towarów (z wyjątkiem sytuacji, gdy konieczne jest ustalenie charakteru, charakterystyki i funkcjonowania towarów).

Dodatkowe informacje na temat zakresu, treści i instrukcji dotyczących ćwiczeń można uzyskać, kontakt nasz Dział Obsługi Klienta.

This return policy does not affect your statutory rights.

For more information about your statutory rights, please visit Adviceguide, a Citizens Advice website.WYJĄTKI DO PRAWO WOLNOŚCI

Prawo odwołania nie dotyczy:
  • dostarczanie produktów, które nie są odpowiednie do powrotu ze względu na ochronę zdrowia lub higieniczne warunki, jeśli nie zostały zapieczone przez Ciebie po dostawie lub które są po dostarczeniu zmieszane z innymi przedmiotami;
  • dostawa towarów do Państwa specyfikacji lub wyraźnie spersonalizowana;
  • dostawa towarów, która może ulec pogorszeniu lub wygaśnie szybko;
  • usługę, jeśli firma Mocap w pełni ją zrealizowała, a zaakceptowałeś ją po złożeniu zlecenia, które mogliśmy rozpocząć, i że nie można jej anulować, gdy doręczenie zostało rozpoczęte;
  • transakcje biznesowe z firmą© 2024 MOCAP. All Rights Reserved.