Prostokątne uszczelnione dna pojemników

+48 22 397 15 80
Kup teraz!

Prostokątne uszczelnione dna pojemników

SBR


Jasne opakowanie prostokątne
Prostokątne uszczelnione dna pojemników

SBR – Broszury

Prostokątne, szczelnie zamknięte, przezroczyste plastikowe pojemniki Rury prostokątne z dnem See-through Prostokątny pojemnik na opakowania Przezroczyste opakowanie prostokątne Zamknięte dno z przezroczystych rurek z tworzywa sztucznego Jasne opakowanie prostokątne Przezroczyste dna z zamkniętymi pojemnikami Prostokątne uszczelnione dnie rur
  • Materiał: PETG (Politereftalan etylenu glikolu)
  • Wielokrotnego użytku
  • Trwałe i mocne
  • Unikalna konstrukcja
  • Wytłaczane i przycięte do długości wymaganej przez Państwa aplikację.
  • Dostępne w wielu popularnych długościach do natychmiastowej wysyłki.
Wybierz produkt

Tabela rozmiarów See-through Prostokątny pojemnik na opakowania

WydrukujWydrukuj

SBR Tabela rozmiarów


Wkrótce!

Te produkty nie są jeszcze dostępne do sprzedaży, ale będą dostępne w nadchodzących miesiącach. Sprawdź później, aby uzyskać więcej informacji.

Kiedy standardowa kwadratowa rura nie będzie działać, wypróbuj prostokątną uszczelnioną dolną rurę Cleartec!

Szeroka gama opcje zamykania jest dostępna dla naszych zamkniętych dna z przezroczystych plastikowych rurek. Nasze wtyczki i czapki winylowe, zarówno w wersji standardowej, jak i wiszącej, są dostępne w wielu kolorach.
Prostokątne uszczelnione dna pojemników - Informacja

Pełny wybór prostokątnych przezroczystych plastikowych pojemników to najnowszy dodatek do naszej linii produktów. Pojemniki te są idealne do wielu rodzajów opakowań detalicznych i przemysłowych. Jeśli szukasz tego wyjątkowego wyglądu lub jeśli potrzebujesz pakietu "antypoślizgowego", nasze prostokątne, przezroczyste plastikowe rurki są idealnym wyborem.

Znakomity do wielu zastosowań w opakowaniach detalicznych i konsumenckich, w tym koralikach, opakowaniach upominkowych, zabawkach, solach do kąpieli, artykułach sportowych / artykułach sportowych lub jakichkolwiek przedmiotach wymagających pojemnika, który będzie wyróżniał się z tłumu. Jeden koniec tych przezroczystych plastikowych rurek jest trwale uszczelniony, co zapewnia ogólne oszczędności i mniejsze koszty montażu
Te prostokątne pojemniki są również dostępne jako Prostokątne plastikowe rurki, jeśli wolisz, aby oba końce były otwarte. Bez względu na rozmiar i wymiary, Cleartec Packaging może dostarczyć Ci wszystkie swoje potrzeby w zakresie przezroczystych plastikowych rur.

Rury można ponownie wykorzystać i poddać recyklingowi, zapewniając ekonomiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązanie opakowaniowe.

Nasze szczelne dno z przezroczystych plastikowych rurek oferuje najsilniejsze, najbardziej trwałe uszczelnienie dolne w branży.


Nasze Prostokątne, szczelnie zamknięte, przezroczyste plastikowe pojemniki są:
  • Wytłaczane i cięte na długość wymaganą dla danej aplikacji
  • Trwałe i mocne
  • Wielokrotnego użytku


Skontaktuj się z Działem Sprzedaży w celu uzyskania oferty cenowej, zamówień specjalnych i informacji o produkcie.RoHS


© MOCAP
Wykres
© 2021 MOCAP. All Rights Reserved.