Produkty Cleartec Packaging

+48 22 397 15 80
Kup teraz!

Opakowania Cleartec

Produkty Cleartec Packaging


Opakowania CleartecDostępne zamknięcia Cleartec Packaging

UWAGA: Nasze zamknięcia są zaprojektowane tak, aby pasowały do naszych tub. Jeśli chcą Państwo używać naszych zatyczek do innych aplikacji, zalecamy poproszenie o Próbka przed złożeniem zamówienia.


Produkty Cleartec

Cleartec Packaging jest oczywistym wyborem jeśli chodzi o wytłaczane, półsztywne i nadające się do recyklingu plastikowe przezroczyste opakowania i tuby do wysyłki. Nasze przezroczyste opakowania są efektywnym kosztowo sposobem na zwiększenie sprzedaży Państwa produktów. Zakres zastosowań naszych plastikowych przezroczystch tub jest nieograniczony. Możemy stworzyć dla Państwa opakowanie zarówno z komponentów standardowych jak i niestandardowych, aby spełnić wymagania wynikające z budżetu oraz założeń projektu.
Nasze plastikowe przezroczyste tuby grubościenne i plastikowe tuby cienkościenne są idealnym sposobem na umieszczenie wielu produktów konsumenckich i przemysłowych, a nasze plastikowe tuby z klejonym szczelnym dnem oraz tuby wiszące są doskonałe do ekspozycji produktów w regale czy też na półce sklepowej. Ze względu na szeroką gamę oferowanych produktów, Cleartec jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich Państwa potrzeb opakowaniowych.© 2023 MOCAP. All Rights Reserved.